Salon Dominique
Adresa:
Široká 16/6
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jste s našimi službami spokojeni?
Dejte nám hodnocení
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Diamantová dermabraze

Je to metoda broušení pleti s abrazivních diamantových nástavců k odstranění odumřelých povrchových buněk, která součastně podporuje stimuluje produkci kolagenu a elastinu pro vytvoření nových buněk v hlubších vrstvách.

Odstraněná povrchová vrstva pokožky dovoluje průnik účinných látek do kůže. Aplikují se s nástřikovou pistolí výživná séra (dle pleti) od kosmetiky Medik8 nebo OXYNERGY.

Pocit odlehčené a jemné pleti, stimuluje kolagenní sítě ke zlepšení kůže a jejího vzhledu, redukce póru s odstraněním jejich obsahu.

Zákrok je nebolestivý, jemné štípání chladného zimního větru. Pleť může být mírně začervenalá,(během pár hodin zmizí) vnímáte na pleti teplo, jako po masáži.

Zájem o tento zákrok mají osoby s lehčím a přetrvávajícími formami akné, mastnějším typem pleti, rozšířené póry, drobné jizvičky, míliemi(krupičky) stárnoucí pleť s drobnými vrásky, pigmentacemi.

Doporučená kůra ze 4 -8 pravidelně se opakující sezení v rozpětí 2 týdnů. Po ukončení kůry pak každých 1 -3 měsíce na udržení výsledků. Klienti vidí výsledek už 1 -2 sezeních, další ošetření zlepšují a prodlužují výsledky.

V prvních 7 dnech je nezbytné se vyhnout přímému slunci, 24 hodin po zákroku, nenanášet pudr nebo make-up.

Mikrodermabrazi by neměly podstupovat, s bradavicemi, s těžšími formami aktivního akné, aktivní rosaleou, poškození kůže (nediagikované), herpes simplex.

Mikrodermabraze spojená s ultrazvukovou špachtlí pro kvalitní čištění je komfortem kosmetičky a čištění.

Délka ošetření trvá 45 -60 min. (dle pleti)

CENA: 1220 Kč

CENA zahrnuje: odlíčení pleti, tonizace, čištění ultrazvukovou špachtlí a diamantové mikrodermabraze, ozonizér, výživná séra, zklidňující maska, závěrečná masáž, krém.

Objednávky

Objednat se můžete na tel. čísle 608 132 440 nebo pomocí objednávacího formuláře.