Salon Dominique
Adresa:
Černokostelecká 2205
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jste s našimi službami spokojeni?
Dejte nám hodnocení
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Mikrojehličkování a NeedleRoll

Co je mikrojehličkování

Mikrojehličkování

Ošetření elektrickým mikrojehličkovacím perem Ostar, microneedling – neboli mikrojehličkování je inovativní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a zároveň donutí pokožku k přirozeným omlazujícím a ozdravujícím procesům.

Čeho můžeme pomocí microneedlingu dosáhnout?

Microneedling je moderní a tělu přirozená metoda, jak v pokožce vytvořit po 25. roku věku svůj vlastní kolagen s trvalými výsledky. Tento způsob ošetření navíc umožňuje ošetření i špatně dostupných partií – záhyby u nosu, oblast kolem očí, ošetření krku, dekoltu, hřbetu rukou, apod.

Podstatou ošetření je

Kdy se microneedling neprovádí (kontraindikace)

Je ošetření bolestivé?

Při ošetření se používá znecitlivující krém pro Váš dokonalý komfort při ošetření. Nedochází k poškození pokožky (epidermis). Ošetření je vhodné i pro velmi tenkou pleť. Tělu vlastní podpora hojení a tvorba vlastního kolagenu a elastinu vede k celkovému omlazení, sjednocení barevnosti pleti, depigmentaci a to vše s trvalým efektem.

Vnitřní "hojení" bude pokračovat v průběhu příštích čtyř měsíců až půl roku, kdy pokračuje v dermis (kůži) tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější.

Kolik ošetření je potřeba?

Potřeba ošetření je individuální, závisí na celkovém stavu pokožky, věku, počtu a hloubce vrásek nebo jizev, na síle pokožky. Zpravidla se provádí jedno až 3 ošetření s odstupem jednoho měsíce. Udržovací ošetření po 6 až 12 měsících.

Microneedling je tedy možné provádět tak často, jak je potřeba, je však nutné ponechat dostatečný čas pro dosažení optimálních a trvalých výsledků. Pokožka není po ošetření poničena, naopak je posilována a stává se pružnější. Pro urychlení výsledků je důležitá i správná následná domácí péče.

Zároveň může být technika mikrojehličkování kombinována s fotorejuvenací pomocí intenzivního pulzního světla i s aplikací výplňových materiálů (v odstupu přibližně 14 dnů dle stavu zhojení pleti).

Ceník

Ošetření Cena
1 ošetření
+ mono jehla
1 190 Kč
+ 200 Kč
2 ošetření
+ 2 mono jehly
2 142 Kč
+ 400 Kč
3 ošetření
+ 3 mono jehly
2 900 Kč
+ 600 Kč

NeedleRoll

NeedleRoll váleček nebo také derma roller je speciální váleček s mikrojehlami. Jeho používání umožní dopravit účinné látky obsažené v pleťovém krému či séru, hluboko do pokožky a tím dokáže účinně bojovat proti stárnutí pleti, vráskám jizvám a striím.

Přejížděním válečku po pokožce v ní vytváříte drobné vpichy, díky kterým se dostanou účinné látky z krému či séra hluboko do pokožky. Používání válečku napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, která redukují již stávající vrásky, vyhlazují jizvy a jiné kožní nesrovnalosti.

Váleček je možné použít také pro odstranění strií a jizev na jiných částech těla. Jeho použití je totožné s použitím na pokožku obličeji.

Doporučené ošetření min. 3 - 4x vždy po 7 - 10 dnech.

Ceník NeedleRoll

Derma válečky NeedleRoll se z hygienických důvodů s nikým nesdílejí. Cena jednoho válečku (na 10 použití) je 600 Kč. Derma váleček NeedleRoll má atestaci CE pro použití v EU.

Ošetření Oblast Cena
1 ošetření obličej 1190 Kč
obličej, krk, dekolt 1490 Kč
2 ošetření obličej 2142 Kč
obličej, krk, dekolt 2659 Kč
3 ošetření obličej 2900 Kč
obličej, krk, dekolt 3500 Kč

Aplikace anest. krému za jedno ošetření je 80 Kč.

Nohy

- celulitida, strie, jizvy

Ošetření Oblast Cena
1 ošetření nohy 700 Kč

Aplikace anest. krému za jedno ošetření je 200 Kč.

Salon

Salon dominique

Objednávky

Objednat se můžete na tel. čísle 608 132 440 nebo pomocí objednávacího formuláře.