Salon Dominique
Adresa:
Široká 16/6
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jste s našimi službami spokojeni?
Dejte nám hodnocení
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Mikrojehličkování

Co je mikrojehličkování

Mikrojehličkování

Ošetření elektrickým mikrojehličkovacím perem Ostar, microneedling – neboli mikrojehličkování je inovativní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a zároveň donutí pokožku k přirozeným omlazujícím a ozdravujícím procesům.

Čeho můžeme pomocí microneedlingu dosáhnout?

Microneedling je moderní a tělu přirozená metoda, jak v pokožce vytvořit po 25. roku věku svůj vlastní kolagen s trvalými výsledky. Tento způsob ošetření navíc umožňuje ošetření i špatně dostupných partií – záhyby u nosu, oblast kolem očí, ošetření krku, dekoltu, hřbetu rukou, apod.

Podstatou ošetření je

Kdy se microneedling neprovádí (kontraindikace)

Je ošetření bolestivé?

Při ošetření se používá znecitlivující krém pro Váš dokonalý komfort při ošetření. Nedochází k poškození pokožky (epidermis). Ošetření je vhodné i pro velmi tenkou pleť. Tělu vlastní podpora hojení a tvorba vlastního kolagenu a elastinu vede k celkovému omlazení, sjednocení barevnosti pleti, depigmentaci a to vše s trvalým efektem.

Vnitřní "hojení" bude pokračovat v průběhu příštích čtyř měsíců až půl roku, kdy pokračuje v dermis (kůži) tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější.

Kolik ošetření je potřeba?

Potřeba ošetření je individuální, závisí na celkovém stavu pokožky, věku, počtu a hloubce vrásek nebo jizev. Doporučené ošetření 3-4 návštěvy s odstupem 7 – 10 dní. Konzultace nutná. Ideální aplikace 2x ročně.

Microneedling je tedy možné provádět tak často, jak je potřeba, je však nutné ponechat dostatečný čas pro dosažení optimálních a trvalých výsledků. Pokožka není po ošetření poničena, naopak je posilována a stává se pružnější. Pro urychlení výsledků je důležitá i správná následná domácí péče.

Zároveň může být technika mikrojehličkování kombinována s fotorejuvenací pomocí intenzivního pulzního světla i s aplikací výplňových materiálů (v odstupu přibližně 14 dnů dle stavu zhojení pleti).

Dermaheal HSR

Dermaheal HSR je mezoterapeutický koktejl, který dodá Vaší pokožce 58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové. Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné. Tento výrobek obsahuje opravdu nejobsáhlejší složení na současném trhu.

Zapracování Dermaheal je efektní, ale doporučuje se zapracování s výtažky z kmenových buněk, kde dochází k vytvoření nového kolagenu, elastin, redukuje stávající vrásky a zamezuje vzniku nových vrásek.

Ceník mikrojehličkování

Ošetření Cena
1 ošetření 1 490 Kč
2 ošetření 2 600 Kč
3 ošetření 4 023 Kč
odečtena sleva 10 %
4 ošetření 5 960 Kč
+ 1 kosmetické ošetření zdarma
5 ošetření 7 450 Kč
+ 1 ošetření zdarma
6 ošetření 8 940 Kč
+ zdarma 1 ošetření + 1 kosmetické ošetření

Ceník Dermaheal

Ošetření Cena
1 ošetření 2 200 Kč
2 ošetření 3 990 Kč
3 ošetření 5 610 Kč

Objednávky

Objednat se můžete na tel. čísle 608 132 440 nebo pomocí objednávacího formuláře.