Salon Dominique
Adresa:
Černokostelecká 2205
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Estetická medicína

Lékařský neinvazivní facelifting

Nebaví Vás Váš podbradek, vrásky, povislé  tváře, prověšená oční víčka, potřebujete dostat rychle do formy?

Lékařský neinvazivní facelifting - Protége Elite

Nejnovější vysoce profesionální a účinná metoda na principu duální energie je tady pro Vás - jediný přístroj s kombinací monopolární radiofrekvence kombinované s ultrazvukem od firmy BTL . V ČR vlastní pouze 3 centra! Metoda velmi populární a nově zaváděná v estetických centrech v USA.

Patentované dávkování energie EFC (Energy Flow Control)

Synchronizovaná energie pulzů umožňuje přesné dávkování pro povrchové zahřívání, tedy vysoká bezpečnost aplikace.

Ošetření trvá 30 minut až dvě a půl hodiny, v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

EFEKT a VÝHODY ošetření Protége Elite:

Lékařský přístroj zaručuje maximální bezpečnost při maximálním výkonu, bez nežádoucích vedlejších efektů

Jde o bezbolestné, příjemné ošetření, které budete vnímat jako příjemnou teplou masáž. Bezprostředně po ošetření je kůže asi 5 minut lehce začervenalá, lze ihned použít make-up, nejsou potřeba žádná omezení, lze se zařadit ihned do běžného života.

Cena:

Od 2.500,- kč v závislosti na velikosti ošetřované oblasti

Injekční mezoterapie

Anti-aging - Rejuvenace kůže - Omlazení - Vyhlazení vrásek - Hydratace

Co to je:

Metoda, při které se injekční stříkačkou s velmi tenkou jehlou aplikuje do kůže koktejl účinných výživných látek a nezasíťované kyseliny hyaluronové, buď přímo pod vrásky, nebo plošně (obličej, krk, dekolt, ruce)

Jak to funguje:

Účinné látky se vpraví do střední vrstvy dermis, do mezibuněčného prostou, kde spustí několik reakcí. Hydratace- pleť se viditelně vypne, výživa – dojde k růstu „zdravějších“ kožních buněk, aktivace fibroblastů- zvýší se tvorba kolagenních vláken a tím pevnost a pružnost pokožky, omlazení a regenerace–sérum obsahuje vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty.

Efekt:

Výrazné zpomalení procesu stárnutí

Výhody:

Mezoterapie je velmi účinná, cenově dostupná, časově nenáročná a přitom miniinvazivní metoda, která je velmi dobře snášena, pokud je prováděna šetrně a proškoleným lékařem.

Cca do dvou hodin mizí začervenání pleti i lehký otok.

Další výhodou je možnost kombinace několika sér a volby vhodného séra podle typu pokožky, stáří klientky a podle efektu, kterého chceme docílit.

Ošetření je vhodné (ale ne nutné) několikrát zopakovat, protokol bude nastaven individuálně.

Cena:

Od 2.000 Kč/sezenípodle velikosti ošetřené oblasti a typu použitého séra

Výplně kyselinou hyaluronovou

Vyhlazení vrásek a hlubokých rýh – Zvětšení rtů – Vyplnění objemu (tváře, brada apod.)

Metoda, která vás zbaví vrásek a hlubokých rýh- kdekoliv na obličeji nebo na těle. Aplikuje se při ní výplňový materiál- kyselina hyaluronová s různou hustotou-přímo pod vrásku či rýhu, nebo do rtů za účelem jejich zvětšení či zvýraznění kontur.

Kyselina hyaluronová je látka, která se vyskytuje přirozeně v těle, avšak věkem jí ubývá. Má na starosti hydrataci kůže, váže vodu.

Jak to funguje:

Kyselina hyaluronová se pomocí ultratenké jehly, nebo kanyly aplikuje přímo pod vrásky či hluboké rýhy, a objemově vrásku vyplní. Dojde k vyhlazení pokožky, zvýraznění kontur, vyplnění nerovností, vyrovnání asymetrií – a to za průběžné kontroly klientem, který tak může zasahovat do průběhu ošetření a tím i do finálního výsledku.

Efekt vydrží 6-18 měsíců podle použitého materiálu

Výhody:

Cena:

od 4.500,-/1 ml podle použitého materiálu

Plazmalifting "Drakula"

Léčba vrásek růstovými faktory z vlastní krevní plazmy

Mládí máte v krvi! Vaše tělo si to ještě pamatuje...

Co to je PRP Plazmalifting

Biologická, naprosto přírodní metoda podložená dlouholetým lékařským výzkumem, při které používáme látky (buněčné růstové faktory, epidermální a vaskulární růstové faktory, hojivé faktory apod.) šetrně izolované z Vaší plazmy- z části bohaté na trombocyty.

Jak plazma-terapie funguje

Touto metodou se dosáhne jak rychlého estetického omlazení pleti, tak i dlouhodobého omlazení buněk, regenerace a zpomalení stárnutí, tím, že se zvýší produkce vlastního kolagenu, vlastní kyseliny hyaluronové (a zlepšení hydratace). Doslova se „nakopnou“ omlazující procesy v pokožce, ale i ve vlasech, kde dojde k regeneraci a znovuobnovení činnosti vlasových cibulek.

Omlazení plazmou - účinky:

Postup:

Pacientovi se odebere malé množství krve, ta se vloží do přístroje, který oddělí část plazmy obsahující účinné růstové faktory. Toto malé množství se pak pomocí ultratenké jehly zpětně aplikuje do pokožky (obličeje, vlasů, jizvy..apod)

Omlazení plazmou

ÚČINEK MŮŽEME ZNÁSOBIT NA MÍRU NAMÍCHANÝM KRÉMEM NA DOMA „PLAZMA CREAM“ VYTVOŘENÝM Z VAŠÍ VLASTNÍ PLAZMY!

Viditelnost efektu plazmaterapie a jeho trvání:

První výsledky léčby jsou vidět za 2-3 týdny po ošetření, kůže je více hydratovaná, její struktura je jemnější. Stav se pomalu zlepšuje ještě několik dalších týdnů. Pro co nejlepší účinek se doporučuje zákrok opakovat 1 -3 x s odstupem 2-4 týdnů,později je možné zvolit pravidelnou frekvenci(1-2 x do roka)

Výhody:

Naprostá bezpečnost, nevpravujeme do těla žádné cizorodé látky, nehrozí žádné nežádoucí reakce a přitom je metoda velice účinná. Bezprostředně po ošetření se vrátíte do běžné činnosti.

Před a po omlazení plazmou

Více zde na videu:

Obnova vlasového porostu:

Obnova vlasového porostu

Správně odebraná a separovaná plazma obsahuje až 50 - krát vyšší koncentraci růstových faktorů než máte běžně v krvi.

Cena:

Od 3.500,- Kč při zakoupení více procedur nebo balíčků - SLEVA

Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace

Lipolýza je metoda, kdy se injekční stříkačkou vpravuje do podkoží (kde se vyskytují tukové buňky), speciální látka, která pomalu a šetrně rozpouští tuk. Je vhodná tam, kde klientka nechce podstoupit invazivní zákrok (liposukce), nebo tam, kde jde o nepravidelně uložené tukové polštářky.

Kde se dá použít:

Obličej: podbradek, nasolabiální valy

Tělo: zejména oblast kolem kolen, paže,ohraničené výraznější lokální hrbolky, oblast pod podprsenkou, podbřišek, bříško,nebo vzdorující tukové polštářky na bocích.

V zahraničí jde o jednu z nejoblíbenějších metod likvidace

Látka fosfatidylcholin je naprosto bezpečná, je vyráběna přírodní metodou a rovněž se vyskytuje v malém množství ve vašem těle. Zákrok je téměř

Po provedení lipolýzy se tuk v ošetřených místech začne pomalu rozpouštět, načež je tělem vylučován. Tuk je odstraněn rovnoměrně.

Konečný výsledek lipolýzy je možno posoudit po dvou měsících. Pro dosažení optimálního výsledku je většinou nutno provést dvě až tři ošetření s odstupem osmi týdnů.

Cena:

od 1.500,- Kč, závisí na velikosti ošetřené oblasti

Léčba padání vlasů - vlasová mezoterapie

Komu padají vlasy a kdy?

Ženám: po porodu, při stresu, při hormonálních změnách, po zátěži, po operacích,kolem 45.-55. roku věku (a kdykoliv pak později klesá i kvalita)

Mužům: kdykoliv :)

Co to je vlasová mezoterapie a vlasová PRP terapie?

Máme dvě možnosti jak obnovit vlasový porost (a jejich kombinace !)

Mezoterapie výživnými séry nebo kmenovými buňkami:

Vlasová cibulka reaguje citlivě na každou změnu, i na nedostatek výživných látek. Při této metodě injekčně, ultratenkou jehlou (téměř bezbolestně) aplikujeme koktejl minerálů, vitamínů, biopeptidů, koenzymů nukleových kyselin a jiných účinných látek přímo mezi vlasové cibulky,kde dojde k proliferaci (množení) vlasových buněk, a celkově revitalizaci vlasového váčku.

Efekt:

Efekt je vidět po cca 4-6 týdnech

Terapie je vhodná i za účelem posílení a navrácení lesku, vitality a zlepšení kvality vlasů.

Cena:

od 2.000,- Kč/1 sezení v závislosti na velikosti ošetřované oblasti

PRP vlasová terapie:

Plazmaterapie používá k léčbě padání vlasů vlastní krevní plazmu obohacenou o růstové faktory proteiny, izolované z krevních destiček.

Tyto aktivní látky podpoří buňky ve vlasových folikulech k růstu a proliferaci, zlepší se i mikrocirkulace a tím zásobování kyslíkem a živinami. Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a růstu vlasů  i v místě již vytvořených lysin. Zlepší se kvalita vlasů. Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob biologické léčby. Ošetření je dobré opakovat cca 3x v 3-týdenních až měsíčních intervalech.

Cena:

od 3.000,- Kč/1 sezení v závislosti na velikosti ošetřované oblasti

Obnova vlasového porostu

Léčba celulitidy rázovou vlnou Storz a V-Actorem

Definitivní a bezbolestné odstranění celulitidy novým přístrojem od Švýcarského výrobce STORZ MEDICAL

Efekty Rázové vlny a V-Actoru:

Proč se u nás celulitidy zbavíte definitívně?

Léčba celulitidy rázovou vlnou

Poměrně nová metoda, která vás definitivně zbaví celulitidy, a zároveň i výrazně vypne a zpevní pokožku a podkoží.

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. V kůži a podkoží se zvýší pružnost a výrazně se zlepší struktura podkoží- tukových buněk.

Ošetření je bezbolestné, na postiženou oblast (zadeček, stehna) se nanese gel, koncovka pistole rázové vlny „nastřílí“ do kůže a podkoží několik tisíc „pulsů“.

Následuje ZDARMA aplikace hloubkové vibrace patentovaným přístrojem V-Actor

V-Actor

V-Actor

Fyziologické vibrace při frekvenci až do 35 Hz působí jako nejsilnější hnací sila mikrocirkulačních procesů. Tato jemná rezonance způsobuje, že jsou živiny dodávány a vraceny nejmenšími cévami a lymfatickými kanály okolního mezibuněčného prostoru. Svalové vibrace také zlepšují lymfatickou drenáž. Nejmenší lymfatické kanály se otevírají -může se zmenšit lymfatický otok, který celulitidu často provází.

V-ACTOR® umožňuje cílenou aplikaci pneumaticky generovaných vibračních pulzů do tkáně. Mikrocirkulace se zlepšuje kompresí a dekompresí a metabolické odpadní produkty a toxiny jsou odstraněny prostřednictvím krevního a  lym-fatického systému. Dojde tedy ke zmenšení objemu a k „ozdravění“ tkáně.

Celulitida Pryč

Konzultace zdarma !

Nechte nás navrhnout Vám výhodný balíček 4 různých metod !

Při zakoupení 6 procedur platíte cenu za 4 procedury.

Při zakoupení 10 procedur platíte cenu za 6 procedury.

Přistupujeme k Vaší celulitidě komplexně

Ceník

1 ošetření 6 ošetření 10 ošetření
Ošetření 1 lokality 800 Kč 3.200 Kč 4.800 Kč
Stehna a boky (komplet) 2.500 Kč 10.000 Kč 15.000 Kč
Stehna, zadeček, boty 3.000 Kč 12.000 Kč 18.000 Kč
Zadeček včetně boků 2.000 Kč 8.000 Kč 12.000 Kč
Břicho 1.500 Kč 6.000 Kč 9.000 Kč
Paže 1.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč

Ošetření tvář,krk,dekolt

Vrásky a povadlost

Neinvazivní ošetření

Monopolární radiofrekvence

Ošetření s využitím elektrického proudu působícího do hlubších vrstev kůže a podkoží. Vhodné i pro redukci podbradku, redukci zvýšené tvorby mazu, pro vypnutí ochabující kůže, pro pozvednutí víček

Bipolární radiofrekvence

Ošetření s využitím elektrického proudu působícího v úrovni kůže, vhodné pro redukci mírných vrásek kolem očí, na čele

Laserová neablativní rejuvenace

Do hloubky kůže, pronikající laserový paprsek, nastartuje omlazující procesy v kůži. Pleť se následující týdny a měsíce vypíná, vyhlazuje a vrásky se redukují. Metoda je vhodná zejména pro klienty, kteří nemůžou absolvovat ošetření s elektrickým proudem a pro ty, jejichž pleť má více pigmentových skvrn.

Laserový peeling

Metoda s absorpcí laserového paprsku na povrchu kůže napomůže odlupování vrchní vrstvy mrtvých buněk a tím urychlí buněčnou obnovu. Jedná se o metodu, která je zejména vhodná v případech, kdy se klasický peeling nemůže provádět. Například z důvodu aktivního akné na pleti.

Mezoterapie s aplikací anti-aging látek

Díky této metodě dodáme do hloubky pleti potřebné výživné látky, aminokyseliny, vitaminy, minerály. Možnosti aplikace aktivních látek jsou:

mezoterapie bez použití jehel, tj. bez bolesti:

mezoterapie s použitím jehel pro aplikaci např. plazmy či dalších aktivních látek.

Invazivní ošetření

Intradermální výplně síťovanou kyselinou hyaluronovou

Zapadlou bradu nebo vpadlé vrásky a ochablou kůží v prodloužení nosoretních vrásek lze korigovat hlubokou intradermální výplní se síťovanou kyselinou hyaluronovou.

Za tímto účelem používáme výplně CLH ADVANCED 3, nebo OVERAGE.

Konkrétní výběr produktu a jeho množství s Vámi zkonzultuje náš lékař.

Aplikace BOTULOTOXINU A

Čelo- vodorovné vrásky, mračivka. Vrásky u vnějších koutků očí. Omezení stahovačů koutků.

Aplikace mezonití

Jedná se o biokompatibilní látku s postupným vstřebáváním.  Tato látka je jehlou aplikována do  střední vrstvy kůže téměř celé tváře, krku, ev. i dekoltu. Působením účinné látky  dochází následující měsíce ke stimulaci tvorby nových kolagenních vláken a tím k tvorbě nové pružné podpůrné matrix. Vrásky se vyhladí, pleť se zpevní, vypne a tento stav, včetně omezeného poklesu kontur přetrvává dle výběru produktu 2-3roky. Tato metoda nikterak nezatěžuje kůži váhou (nejde o výplně  kyselinou hyaluronovou).

Aplikace tekutých nití Ellance

Při tomto ošetření nedochází k zavedení skutečných nití, nebo výplní, ale k difusní injekční aplikaci speciální látky – kyseliny kapronolaktové, která v místě aplikace stimuluje tvorbu kolagenních a elastických vláken, čímž dochází k vyplnění vrásky, ke zpevnění a vypnutí pleti. Účinek postupně nabíhá a je dlouhodobý – dle výběru typu produktu (S, M, L, E).

Optimální výběr produktu Vám navrhne lékař při vstupní konzultaci.

Injekční lipolýza v oblasti podbradku

Při tomto ošetření se lipolytikum (látka rozpouštějící podkožní tuk) injekčně aplikuje přímo do oblasti nežádoucího tukového polštářku v oblasti podbradku.

Ošetření je zapotřebí opakovat, většinou stačí 2 ošetření, s rozestupem 4 – 6 týdnů.

Pigmentové skvrny, rozšířené cévky

CPL nebo Diodový laser

Drobnější četné pigmentové skvrny, např. stařecké skvrny, pihy lze redukovat kalibrovaným pulzním světlem nebo diodovým laserem.

Četnost ošetření: 1x do týdne v závislosti na výběru chemického peeling, frekvence ošetření dle závažnosti a vývoje stavu.

Mikrodermabraze

Díky citlivému nastavení hloubky abrase máme možnost významně redukovat jizvy i pigmentové skvrny. Patentovaná duální technologie spolupůsobení biostimulačního laseru urychluje regenerační a hojivé procesy.

Četnost ošetření: dle závažnosti stavu, 1x do týdne ev. dle vývoje stavu.

Nd. YAG Laser

Výraznější skvrny, nebo tetováž, permanentní make-up lze odstranit výkonným Nd YAGlaserem, po němž se na krátkou dobu vytvoří na povrchu kůže v místě ošetření drobný stroupek. Ten je zapotřebí nechat spontánně odhojit (trvání cca 5 – 8 dnů) a pokud ještě zůstaly nějaké zbytky pigmentu, lze ošetření s odstupem opakovat.

Četnost ošetření: 1x do měsíce, v závislosti na postupu ošetření

Ošetření plazmou (4. skupenstvím hmoty)

Novou možností je ošetření pomocí plazmy, jako 4. skupenstvím hmoty, s podobným postupem ošetření jako laserem, ovšem možnosti míst ošetření jsou vzhledem k bezpečnosti metody mnohem širší – touto metodou lze ošetřit např. i oblast blízkého očního okolí, i na očním víčku.

Pro omezení znovuobjevení skvrn, které již byly jednou redukované nebo dokonce odstraněné, lze využít i účinnou opakovanou mezoterapii s aplikací koncentrátu aktivních látek omezujících tvorbu pigmentu melaninu v melanocytech a se současným působením na urychlení rozbourání již vzniklých pigment. skvrn.

Na osobní konzultaci Vám rádi poradíme, která metoda by byla pro Vás ta nejoptimálnější s ohledem na typ a rozsah pigmentových skvrn.

-Nežádoucí ochlupení (tvář i tělo)

Trvalé odstranění chloupků

Radiofrekvenční jehla

Díky citlivému nastavení hloubky abrase máme možnost významně redukovat jizvy i pigmentové skvrny. Patentovaná duální technologie spolupůsobení biostimulačního laseru urychluje regenerační a hojivé procesy.

Četnost ošetření: dle závažnosti stavu, 1x do týdne ev. dle vývoje stavu.

Diodový laser

Diodový laser s působením paprsku určitého světla s jednou specifickou vlnovou délkou 810nm s optimálním vychytáváním právě v melaninu lehce zabarveného a tmavšího chloupku, s minimálním rizikem poškození kůže. Jde o podstatně intenzivnější typ ošetření než pomocí CPL, ale fyzikální podstata je stejná. Opět je zapotřebí více ošetření, většinou 4 – 6 ošetření, s intervalem ošetření 6 týdnů. S naším přístrojovým ošetřením nemusíte mít obavy – používáme jen certifikované zdravotnické přístroje. Ideálními klienty pro toto ošetření jsou muži a ženy s bledou až bílou pletí s tmavšími silnějšími chloupky.

CPL (kalibrované pulzní světlo)

Chloupky lehce zabarvené a tmavší, tenké či silnější, na větší ploše na tváři, krku i dekoltu lze pohodlně postupně zredukovat právě touto metodou, s působením záblesků intenzivního světla absorbovaného právě v chloupku obsahujícím melanin. K tomuto ošetření je zapotřebí použít vskutku certifikovaný přístroj, s náležitým výkonem, s možností nastavení přístroje tak, aby nedošlo k popálení kůže. Ošetření není vhodné pro opálenou kůži či kůži s plánovaným vystavením slunci/ soláriu do 2 týdnů po ošetření! K epilaci dojde až po opakovaných ošetřeních – doporučujeme 6 až 10 ošetření. Interval mezi ošetřeními záleží na rychlosti růstu chloupků v dané oblasti, většinou je to 3 – 5 týdnů.

Nd. YAG laser

Nd:YAG laserová epilace, při níž opět působí laserový paprsek určitého světla s vlnovou délkou 1064nm. Toto ošetření je vhodné pro epilaci jednotlivých chloupků, zejména u osob s tmavou až černou pletí.

-Celulitida a podkožní tuk (tělo)

Estetická Rázová vlna s myostimulací

Výrazná ú́č̌innost tohoto ošetření staví na podstatném zlepšení prokrvení, a to jak kvality, tak hustoty kapilární sítě v kůži i podkoží. Dále dochází k rozbourání tukových polštářků v podkoží, odvodu odpadu a ke stimulaci tvorby nových kolagenních i elastinovych vláken. Velice účinná metoda i pro udržování problematických partií bez celulitidy! Metoda je vhodná i pro redukci lipedemie pro harmonizaci podkoží po chirurgické liposukci.

Doporučujeme opakované ošetření 6 procedur, nejlépe 2x do týdne. Vhodné je posléze kombinovat s lymfodrenáží.

Multipolární radiofrekvenční lipolýza s podtlakovou masáží

Ošetření vhodné pro mírnější stupně celulitidy – pro I. a II. stupeň. Podstatou je podtlaková masáž která důsledně prokrví a promasíruje podkoží. Současně působící intenzivní radiofrekvence vede k rozpuštění tukových zásob, tj. radiofrekvenční lipolýza s redukcí objemu tukových polštářků. Vzhledem k intenzivní teplotě v hloubce tkání (až 60°C) dochází také ke stimulaci fibroblastu ktvorbě nových pevných kolagenních a pružných elastických vláken. Kůže se tak vyhlazuje, vypíná a zbavuje se nežádoucího vzhledu.

Doporučujeme opakované ošetření(6x – 8x) v intervalu 10 dnů.

Monopolární radiofrekvence s ultrazvukem

Tato metoda s intenzivnější destrukcí podkožního tuku je vhodná pro celulitidu III. a IV. stupně, tj. pro nejzávažnější stavy ,,pomerančové kůže”. Dochází jak k radiofrekvenční lypolýze, tak i k destrukci tukových buňek pomocí působícího ultrazvuku. Nelze opomenout ani intenzivní stimulující působení na fibroblasty s následnou tvorbou pevných kolagenních a pružných elastických vláken. Jde o nejúčinější neinvazivní metodu, jak se zbavit celulitidy a tukových podkožních přebytků. Po tomto ošetření doporučujeme ihned absolvovat kompresní kalhotovou lymfodrenáž a tu zopakovat i další den – vše pro urychlení odplavení uvolněných toxických odpadních lá́tek z podkoží.

Doporučujeme opakovaná ošetření (6x – 8x) v intervalu 10 – 14 dní.

Injekční lipolýza

V případě, že pod celulitidou je „ukryto“ větší ložisko podkožního tuku (např. v oblasti vnitřních kolen, na vnitřních stehnech, na bocích, na pažích, v oblasti břicha..), lze tento tuk rozpustit pomocí látek obsažených ve speciálních ,,injekčních koktejlech”, které jsou lékařem aplikované přímo do těchto podkožních tukových oblastí. Průběh lipolýzy trvá několik týdnů až měsíců. Opakování aplikace injekce je možné cca za 2 týdny v závislosti na rozsahu a postupu lipolýzy.

Mezoterapie bez jehel

Účinné lipolytické a metabolizmus stimulující ,,koktejly” lze aplikovat nejen injekčně do problematických partií, ale i bez jehel, a to působením jednosměrného elektrického proudu, ultrazvuku nebo elektroporace. Výrazného efektu porovnatelného s injekční terapií se dosahuje i díky tomu, že účinné látky jsou zpracované ve formě lehce pronikajících nanočástic lipozomů do cílových míst.

Nadměrné pocení

Ošetření jednosměrným elektrickým proudem

Bezbolestné rychlé ošetření galvanickým (jednosměrným) elektrickým proudem. Ošetření trvají 2x 10 minut a jsou aplikována denně po dobu 10 za sebou jdoucích dnů. Ošetřit je možné více oblastí: podpaží, dlaně, chodidla.

U většiny klientů je toto ošetření úspěšné ihned, ale jsou i klienti, u kterých se úspěch ve formě redukce pocení v ošetřené oblasti nedostaví ani po 8 - 10 ošetřeních (2 z 50 klientů).

Doporučujeme zakoupení balíčku po 5 nebo 10 ošetření.

Trvanlivost: několik měsíců, návrat při větší psychické či fyzické zátěži.

Velkou výhodou ošetření je jeho bezproblémovost a možnost absolvování kdykoliv.

Ošetření botulotoxinem

Toto ošetření je často používáné zejména pro redukci zvýšeného pocení v oblasti podpaží. Účinná látka botulinumtoxin se aplikuje do kůže tenkými jehličkami po celé ploše podpaží, kde se nacházejí aktivní potní žlázy. Pro tlumení bolesti při vpichování se tato oblast cca 30min. před ošetřením potře anestetickým krémem. Podstatou metody je tlumení sekrece acetylcholinu, a tak blokace nervových zakončení, která by jinak stimulovala potní žlázy k aktivitě.

Nejčastější období aplikace: před začátkem léta. Pří snížení intenzity pocení v jedné oblasti může dojít ke zvýšení pocení v jiné oblasti. Metoda je účinná, ale finančně náročnější.

Trvanlivost: u každého rozdílná, povětšinou 6 – 8 měsíců, pobyt ve výrazném horku dobu účinku redukuje.

Nehtová plíseň

Ošetření laserem

Tato metoda je vhodná pro téměř každého klienta. Vhodná je především pro ty, kteří si již léta nevědí rady s nehtovou plísní. Nutno však vždy počítat s jistou dávkou trpělivosti – délka doby ošetřování je závislá od závažnosti postižení nehtovou plísní a záleží také na rychlosti růstu nehtů. Dle závažnosti stavu doporučujeme absolvovat sérii ošetření: 3 - 6x, s intervalem 1 měsíce (ev. dle rychlosti růstu nehtu).

-Patní ostruhy, tenisový, golfový loket

Ošetření terapeutickou rázovou vlnou