Salon Dominique
Adresa:
Černokostelecká 2205
251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 608 132 440
E–mail: Napište nám
Otevírací doba:
10–17 hod.
Mimo otevírací dobu dle dohody
Jste s našimi službami spokojeni?
Dejte nám hodnocení
Jsme na Facebooku
Banner Best for body

Základní Informace

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožku. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

DEPILACE CUKROVOU pastou je nejjemnější způsob depilace.

Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě... U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám. Maminky k nám mohou přivést své dospívající dcery dříve, než si "vypěstují" pevné chloupky holením.

Nejvíce vyhledávaná je brazilská depilace. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. U žen i mužů depilujeme kompletně intimní partie vpředu i vzadu. Dle přání lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku.

Doporučujeme

Nejčastější otázky

Za jak dlouho chloupky zase narostou? Je to velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 3 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a cca po měsíci a půl můžete přijít znovu na depilaci. Někomu chloupky narostou po třech týdnech, jinému až po dvou měsících. Obvykle po depilaci cukrovou pastou chloupky ubývají, jsou jemnější, protože se vytrhnou i s kořínky. Obecně lze říci, že účinek této depilace je nejméně 3 týdny a maximálně 8-10 týdnů.

Je depilace cukrovou pastou bolestivá? Jedná se o vytrhávání chloupků, takže i tato depilace trochu bolí. Bolí však méně, než depilace voskem nebo depilačním strojkem, protože se chloupky vytrhávají po směru růstu a cukrová pasta je lehce uvolní z folikulu. Případně si můžete dvě hodiny před depilací aplikovat anestetický krém.

ultrazvuková liposukce
Oblast depilace cukrovou pastou Cena  
Celé tělo 3600,–  
Lýtka 280,–  
Podpaží 190,–
Celé nohy 600 - 750,–  
Stehna 350 - 500,–  
Ruce po loket 220,–  
Celé ruce 290,–  
Horní ret/brada 60,–  
Horní ret + brada 99,–  
Obličej celý 190,–  
Záda 550 - 750,–  
Třísla 220 - 280,–  
Hýždě 280 - 360,–  
Hrudník pánský 420 - 500,–    
Břicho pánské 420 - 500,–  
Hrudník + břicho pánské 880,–  
*Za jednorázový poplatek 150,- Kč lze před depilací použít znecitlivující mast. Doporučujeme při depilaci intimních partií a podpaží.

Před každým ošetřením se cena dohodne předem. Pokud není uvedeno jinak jsou ceny za jedno sezení.